main logo

ВХІДНІ ДВЕРІ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Показати:
Сортувати за:
Фильтр
Выбрать категорию
Показано 1 по 50 з 151 (Всього сторінок 4)

Вхідні двері на замовлення від «АРМАДА КИЇВ»: надійний захист вашої "фортеці"


Вхідні двері на замовлення – це надійний захист від злодіїв, дощу, літньої спеки, зимового морозу, вуличного шуму та запахів. Виробник «Армада Київ» пропонує клієнтам металеві та дерев'яні вхідні двері під замовлення в Києві. Індивідуальним замовленням варто надати перевагу, якщо у вашому будинку чи офісі нестандартний дверний отвір, якщо хочеться реалізувати свої дизайнерські "амбіції" або отримати виріб незвичайної конфігурації.

Вхідні двері під замовлення

Ми виготовляємо металеві двері на замовлення та вхідні групи з дерева, орієнтуючись насамперед на надійність і особливості конструкції, яка не повинна піддаватися злому. Гарний стильний дизайн – це другий важливий аспект. Кожен продукт, який сходить із конвеєра – стильний сучасний дизайнерський проект з оригінальною фактурою, декором і оформленням.

Вхідні двері на замовлення в Києві – це міцний і водночас стильний щит для будинку, який збереже ваші майно і нерви. «Армада Київ» застосовує інноваційні технології для виготовлення дверей на замовлення, тому ви можете не сумніватися в якості матеріалів і довговічності оздоблення.


Двері на замовлення в Києві: що ми пропонуємо клієнтам?


Фахівці "Армада Київ" виготовляють вхідні дверні конструкції як за власними дизайн-проектами, так і з урахуванням вимог клієнтів. У каталозі ви можете побачити вже готові варіанти продукції з металу. Але ми цінуємо прагнення до ексклюзивності, тому фахівці "Армада Київ" розроблять індивідуальний дизайн з урахуванням ваших вимог і побажань. Цікаві рішення, представлені в каталозі "Армада Київ", можуть стати частиною вашого власного проекту дверей з дерева на замовлення.

Чому варто замовити двері в компанії "Армада Київ":

 • розумні ціни;
 • міцність і довговічність;
 • стійкість до погодних умов;
 • моделі з різними конструкціями та стилями;
 • хороша звуко- та теплоізоляція;
 • красива і довговічна фурнітура;
 • міцні замки Моттура, Мультілок, Аблой.

Всі дерев'яні та металеві двері на замовлення в Києві проходять ретельний контроль на всіх етапах виробництва. Кожен продукт відповідає вимогам якості до зовнішніх виробам, що контактують з навколишнім середовищем.

Переваги металевих дверей у Києві на замовлення


Наші розцінки – це ціни виробника, тому ви можете купити якісну продукцію без націнки посередника. Ми впевнені в якості продукції, тому кожен клієнт отримує 5-річну гарантію на куплений товар. Але і це ще не всі плюси...

 • Ми виготовляємо двері з холоднокатаної сталі товщиною не менше ніж 2-5 мм.
 • Двері з цільних листів металу армуються ребрами жорсткості – десятьма по горизонталі і двома по вертикалі.
 • Конструкції утеплені мінватою «Ізовер».
 • Якісні МДФ-накладки товщиною 1,6 см забезпечать відмінну тепло- та шумоізоляцію.
 • По периметру дверей прокладається надійний ущільнювач.
 • Наші петлі оснащені антизрізами, щоб зловмисники не могли їх зняти.
 • Ви самі можете вибрати замок будь-якого з європейських брендів.

Хочете замовити вхідні двері в Києві та бути впевненими в їхній надійності та рівні захисту? Не варто експериментувати! Надавайте перевагу перевіреним моделям – міцним, стійким, антизломним варіантам, які витримають все "капризи" природи, прямі сонячні промені та стрибки температури на вулиці.

Купити металеві двері на замовлення в Києві в компанії "Армада Київ" можна за телефоном або скориставшись простою формою. Одразу після оформлення заявки на місце виїде спеціаліст із замірів. Якщо ви готові надати розміри дверного отвору самостійно, просто відправте ці дані на email. Наш менеджер зв'яжеться з вами і уточнить всі деталі. Нехай у вашому будинку завжди буде тепло та затишно!