main logo

ЗАМКИ ДЛЯ ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ

Показати:
Сортувати за:
Фильтр
Выбрать категорию
Показано 1 по 16 з 16 (Всього сторінок 1)

Замки дверні: асортимент компанії "Армада Київ"

Покупка надійної дверної конструкції неможлива без вибору якісного замкового механізму. Виробники випускають різні види замків, тому іноді вибір відповідного варіанту для звичайного покупця може бути досить складним.

Менеджери компанії "Армада Київ" доберуть надійний якісний замок під будь-який бюджет і запит клієнта. Замки дверні, представлені в асортименті нашого магазину – це перевірена та підтверджена сертифікатами якість, яка забезпечить максимальний рівень захисту вашої оселі або офісу.

Дверні замки: види

Сучасні вхідні групи комплектують замками трьох типів:

  • сувальдні;
  • циліндрові;
  • моноблочні.

Сувальдний замок для вхідних дверей вважається найбільш надійним і стійким. Навіть якщо в такий механізм потрапляє якийсь сторонній предмет, він збереже свою функціональність. Також такий механізм можна перекодувати, якщо ви або члени вашої родини (наприклад, діти) випадково втратите ключ.

Замки для вхідних дверей

Циліндрові замки для вхідних дверей відрізняються наявністю циліндра, який спрацьовує на певну задану комбінацію. Саму комбінацію формують елементи (піни), які перебувають усередині циліндра. Відрізняється високим ступенем безпеки, стійкості до злому та хорошим рівнем ремонтопридатності (циліндр в разі потреби можна легко і швидко замінити).

Моноблочні моделі – це симбіоз двох замків із циліндровим або сувальдним механізмом. Моноблочні варіанти можуть бути як незалежними (два замки працюють окремо один від одного), так і залежними (один замок блокує доступ до іншого).

Замки для вхідних дверей: рівень зламостійкості

Виробник і технології, які він застосовує, відіграють не останню роль у визначенні рівня зламостійкості замку. Будь-який вид дешевих китайських замків відкривається за декілька секунд. А ось бренди, які вкладають свої ресурси в тестування та розробку нових удосконалених механізмів, здатні забезпечити максимальний рівень зламостійкості та великий запас ресурсу роботи.

Ми радимо своїм клієнтам обирати моделі від таких перевірених і надійних виробників:

  • Cisa;
  • Iseo;
  • Mottura;
  • Kale.

Кожен із цих виробників постійно удосконалює конструктивні особливості механізму та ключа, патентує та застосовує нові системи захисту від відмичок, несанкціонованого копіювання та інших найбільш витончених сучасних способів злому. Ви можете купити замок для вхідних дверей (Київ та інші міста України) усіх названих брендів у компанії "Армада". В асортименті є моделі для установки в сталеві та броньовані двері з найвищим класом безпеки.

Перейти в категорію: Фурнітура дверна

У питаннях вибору вхідних дверей і замків для них не варто виходити з міркувань економії. Встановивши неякісні замки дверні, ціна такої економії для вашої родини може бути дуже високою.

Менеджери компанії "Армада Київ" допоможуть вам дібрати оптимальний варіант із максимальним рівнем захисту від злому – дізнайтеся деталі у консультантів прямо зараз! Замовляйте якісні вхідні двері й аксесуари до них від компанії «Армада».