main logo

ЦИЛІНДРИ

Показати:
Сортувати за:
Фильтр
Выбрать категорию
Показано 1 по 13 з 13 (Всього сторінок 1)

Надійний циліндр для замка — гарант безпеки приміщення


Циліндр для замка — пристрій, за допомогою якого працює запірний механізм. Цей елемент є кодовим і забезпечує секретність замкової щілини. Розглянемо, як вибрати надійний дверний циліндр, який буде неможливо зламати або відкрити за допомогою відмички.

Циліндри для замків — купити в Києві


Інтернет-магазин «Армада» пропонує широкий вибір циліндрів з різним ступенем секретності. Вибрати підходящий виріб можна в каталозі сайту, де можна подивитися опис, технічні характеристики, а також фото і ціну серцевини замка. У нашому інтернет-магазині можна вибрати і купити підходящі вироби, відштовхуючись від їх вартості, матеріалу, а також особливостей механізму.

Купити циліндр замка можна в Києві, для клієнтів з інших міст є можливість доставки до Харкова, Львова, Одеси, Запоріжжя, а також будь-якого іншого населеного пункту України.

Дверні циліндри: як вибрати надійні і зламостійкі


Ці пристрої відрізняються за рівнем секретності і надійності, а також стійкості до силових дій. При покупці варто звертати увагу на такі параметри:

  • простота використання;
  • зносостійкість і тривалий термін експлуатації
  • надійність./li>

Останній пункт безпосередньо залежить від якості виконання внутрішніх вузлів виробу, а також матеріалів, з яких він виготовлений. При виробництві циліндрових механізмів використовуються наступні сплави:

  • Латунь. Міцний і зносостійкий сплав, стійкий до впливу корозії, бруду і пилу.
  • Алюміній. М'який і легкий метал. Циліндри з нього мають скромний захист і невелику кількість секретів.
  • Силумін. Дешевий і крихкий матеріал, який має низький показник надійності.

Клас зломостійкості циліндра замка регламентується ГОСТом. Він вказується в паспорті виробу і позначається цифрами 1, 2, 3 і 4. У європейських країнах цей параметр позначається буквами А, В, С і D. Найбільш зламостійким циліндром є 4 (D), а найменш захищеним — 1 (А).

Серцевина замка: особливості заміни і види


Циліндрові механізми відрізняються за способом замикання і мають такі види:

  1. Ключ — вертушка. Відкриття дверей зовні проводиться за допомогою ключа, а зсередини — при повороті вертушки.
  2. Ключ — ключ. Двері відчиняються ключем з обох сторін. Однак варто зазначити, що якщо зсередини буде вставлений ключ, зовні двері відімкнути не вийде.
  3. Напівциліндр. Потрібен для одностороннього замикання на ключ і використовується в приміщеннях, де немає необхідності закриватися зсередини.

Все серцевини замків є взаємозамінними. Клас захисту при цьому не має великого значення: замість механізму з низьким класом захисту можна поставити антивандальний і надсекретний. Головне при цьому не помилитися з довжиною (типорозміром). Найбільш популярними є типорозміри 60, 70, 80 і 90 мм. В цілому потрібно орієнтуватися на товщину дверей з урахуванням розмірів накладки.

Двері різні і не завжди вдається підібрати циліндр, який ідеально підійде за розміром. Необхідно, щоб замкова личинка не йшла сильно вглиб і випирала назовні не більше, ніж на 3 мм.

Вхідні двері від виробника — широкий вибір в компанії «Армада»


Для максимальної безпеки житла крім надійного замка необхідно не забувати і про міцні двері з якісних матеріалів. В інтернет-магазині «Армада» можна придбати дверні конструкції за вигідними цінами від виробника, а також замовити установку, яку проведуть наші висококваліфіковані фахівці з великим практичним досвідом. Наші двері не тільки забезпечать вашу безпеку, але і стануть стильним елементом оформлення інтер'єру.