main logo

Обшивка отвору

Показати:
Сортувати за:
Фильтр
Выбрать категорию
Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)

Обшивка дверного отвору в Києві: особливості і вартість послуги

Перед тим, як встановлювати двері, потрібно також виконати обшивку дверного отвору (відкосів). Це необхідно як мінімум для вдосконалення їх зовнішнього вигляду. При встановленні дверей щілини між елементами та конструкцією задувають монтажною піною. Також навидноті залишаються деталі для кріплення.

Уникнути цього виходить не завжди, тому без обшивки отвору вхідні двері виглядають неакуратно. Але грамотна обробка допоможе легко приховати всі можливі вади.

Обшивка дверного отвору в Києві

Якщо ви хочете виконати обробку дверного отвору вхідних дверей, приділяйте особливу увагу якості матеріалів. Звісно, обшивка має не таке важливе функціональне значення, як саме полотно або панелі для кріплення. Але якщо вона буде неякісною, то все з часом почне коситься або зовсім відпадати, а в цьому мало приємного.

Щоб замовити обшивку дверного отвору в Києві від виробника, звертайтеся в «Армада». Усі елементи для обробки виготовлені на сучасному обладнанні, тому на них немає нерівностей чи відколів. При монтажі вони добре стикуються, тому виглядають досить акуратно. Завдяки цьому збільшується термін їхньої експлуатації.

Варіанти обробки дверних отворів

Є кілька варіантів обшивки отвору дверей. Найчастіше з цією метою використовують наступні матеріали:

 • штукатурку;
 • гіпсокартон;
 • МДФ-панелі.

До обробки дверного отвору штукатуркою або гіпсокартоном часто вдаються власники квартир або будинків, які виконують ремонт самостійно. Таким чином можна істотно заощадити, але є нюанси.

Штукатурка – вкрай ненадійний матеріал. Навіть якщо професійно заштукатурити відкоси, немає гарантії того, що при найменшому механічному пошкодженні частина матеріалу не відпаде.

Оздоблення дверей гіпсокартоном також вважається досить бюджетним способом. Але така обшивка виглядає недостатньо привабливо, хоч і більш охайно, ніж просто «голі» двері.

Найдоступніший спосіб обробки з хорошим співвідношенням ціна/якість – обшивка МДФ-панелями. Вони допомагають приховати будь-які огріхи та відрізняються від інших матеріалів тривалим терміном служби – вам не буде потрібно ремонт вже через кілька років після закінчення робіт. Крім того, панелі з МДФ можуть бути виконані в різному оформленні, й обрати відповідний варіант можна ще при замовленні матеріалу.

Оздоблення та оформлення дверного отвору

Головне, на що варто орієнтуватися при обробці дверного отвору – гармонійний зовнішній вигляд. Колір матеріалів обшивки та дверей повинні збігатися. Наприклад, якщо дверне полотно виконано у відтінку венге, то і обробка відкосів повинна бути такою ж. В іншому випадку вся конструкція буде неестетичною та візуально непривабливою.

У компанії «Армада» ви можете замовити обшивку дверного отвору у відтінках:

 • бетон;
 • венге;
 • венге сірий горизонт;
 • англійський дуб;
 • ячмінний спил дерева;
 • цемент.

Але це далеко не всі можливі кольори – виробник пропонує більше 2000 варіантів обшивки отвору дверей на замовлення.

Ціна обробки дверного отвору вхідних дверей

У загальну суму входять вартість додаткової панелі і ціна обробки дверного отвору, тобто безпосередньо самих робіт:

 • обшивка отвору дверей виробництва «Армада» – 2500 грн.;
 • монтажні роботи (приблизно) – 500-2500 грн.

Таким чином, загальна вартість обробки складе всього за 3000-5000 грн. За ці гроші ви отримаєте можливість зробити дверний отвір естетичним і охайним.