main logo

ДВЕРНА ФУРНІТУРА

Показати:
Сортувати за:
Фильтр
Выбрать категорию
Показано 1 по 50 з 90 (Всього сторінок 2)

Фурнітура для міжкімнатних дверей


Фурнітура для дверейВід якості фурнітури багато в чому залежатиме довговічність експлуатації дверного полотна, тому дуже важливо обрати її правильно. Найпоширеніші різновиди дверної фурнітури – це петлі та ручки.

Петлі забезпечують легкість відкривання та не повинні в майбутньому стати причиною провисання полотна, а якісні ручки легко й плавно рухаються, забезпечуючи комфортну експлуатацію. Яка ж буває фурнітура для міжкімнатних дверей в Києві і як її вибрати?
Купуючи ручку, слід врахувати, в якому саме приміщенні стоять двері. Існує три види ручок дверних: на розетці, ручки-кноби та ручки на планці.

Перейти в категорію: Купити міжкімнатні двері Київ

  Ручки на розетці. Такі вироби мають важіль на круглій чи квадратній пластинці. В процесі експлуатації важіль натискають, і двері відкриваються. Такі варіанти досить популярні, і на ринку існує безліч моделей в стилі класика або модерн в різних кольорах: «золото», «срібло», «хром», «нікель», «бронза» тощо.

  Ручки-кноби. Ручки цього типу також досить популярні – вони представляють собою круглий п'ятачок, що прокручується при відкриванні. Існують і найпростіші кноби – вони просто кріпляться до дверей і позбавлені будь-якого механізму. Щоб відкрити двері, достатньо потягнути за ручку, а рухливий язичок механізму, вбудованого у двері окремо, вискочить автоматично.

  Ручки на планці. Найчастіше такі ручки ставлять під зовнішні двері, адже вони оснащені накладкою на замок. Але якщо жителі квартири або будинку відчувають себе комфортніше, маючи можливість закритися в кімнаті, наприклад, проживаючи в гуртожитку або на орендованій квартирі, або ж ручка знадобилася в офіс – в такому випадку виріб на планці це чудовий варіант.

Механізми та петлі


Існує декілька механізмів відкривання дверей. Такий пристрій може бути:

 • Прохідним. Прохідний механізм відкриває двері з обох сторін.
 • Під WC. Механізм передбачає засувку та часто ставиться у ванну, туалет або спальню замість шпінгалета.
 • Під циліндр. Такі механізми часто ставлять в офісі. Існує механізм із замком з одного боку та баранчиком (засувкою) з іншого або ж з прорізами під замок з двох сторон.Дверні петлі роблять зі сплавів цинку, міді, хрому та сталі, а потім покривають спеціальними складами. Петлі бувають накладними, врізними, кутовими, прихованими, ввертними і двосторонніми.
 • Накладні та врізні петлі. Під врізну петлю в дверях та рамі вирізають невеликий отвір, а накладні прикріплюють у двері без підготовки. Накладні петлі досить компактні та приємні на вигляд (наприклад, петля-метелик, у складеному вигляді її товщина дуже маленька), але накладні можуть витримати велику вагу, і з часом полотно будь-яких габаритів на них точно не провисне.
 • Завіси, які вкручуються. Металевий бочонок вкручується штирями з одного боку в двері, з іншого – в коробку. Такі петлі можна поставити тільки на двері з чвертю. Їх також неможливо демонтувати з дверей.
 • Кутові петлі. Замість пластин такі петлі мають два куточка, якими і кріпляться до дверей з чвертю. Петлі надійні, але дуже помітні в отворі.
 • Приховані петлі. Петлі такого типу повністю приховують у товщі полотна та коробки.

Фурнітура на міжкімнатні двері зі скла


фурнітура двернаФурнітуру для скляних дверей виготовляють зі сталі або кольорових металів. Крім петель і ручок, до цієї групи також належать профілі та конектори, які скріплюють кілька полотен зі скла разом. Петлі дверей можуть бути шарнірними (для двостулкових чи складних дверей), маятниковими (в обидві сторони), універсальними, вертикальними (відкривають полотно вертикально чи горизонтально).
Серед фурнітури для скляних дверей також можна знайти замки, заглушки, накладки і ручки.

Фурнітура для скляних дверей в Києві від компанії "Армада Київ" – це надійна перевірена якість, найкращі ціни та оперативна доставка в будь-який регіон України.


Також ви можете купити фурнітуру для металопластикових дверей у Києві в нашому інтернет-магазині. Звертайтеся за консультацією – кваліфіковані менеджери допоможуть вам розібратися у всіх тонкощах і особливостях фурнітури для дверей. Надавайте перевагу професійному підходу й перевіреній якості.