main logo

Другі двері вхідні: чи варто купувати?

Багато людей вважають другі двері вхідні "атавізмом" з пострадянського минулого, коли люди встановлювали нову металеву двері без демонтажу старої. Але з часом переваги такого "тандему" оцінили по достоїнству, тому сьогодні багато виробників рекомендують встановлювати будинку вхідні конструкцію, що складається з двох полотен.

Завдяки появі додаткової повітряного прошарку збільшується ізоляція житла від сторонніх звуків, запахів і зменшуються втрати тепла. Крім того таке інтер'єрне рішення підвищить рівень безпеки. Давайте розберемося, наскільки доцільним є покупка другої дверної конструкції і в яких випадках без неї дійсно не обійтися.

Навіщо встановлювати другі двері в квартирі або будинку?

І в квартирі, і в приватному будинку другі двері вхідні виконують схожі функції:

  • захист житла від тепловтрат;
  • захист від шуму, звуків, запахів зі сходової клітки або вулиці;
  • додатковий бар'єр на шляху зловмисників;
  • можливість гармонізувати інтер'єр прихожей зі стилістикою інших приміщень в будинку.

Захист від втрат тепла

Вторая входная дверь

Додаткова тепло- і шумоізоляція - головна перевага, яку забезпечують другі вхідні двері. Купити таку конструкцію варто всім, хто помічав втрати тепла в зоні біля дверей в холодну пору року. Перша вхідні двері в такому випадку візьме на себе акумуляцію холодного повітря, а друга захистить ваше житло від попадання його всередину.

Ізоляція від шуму

Ізоляція від шуму також зросте в кілька разів. Завдяки встановленню другий вхідний конструкції, утворюється прошарок повітря, яка гасить всі звукові хвилі ззовні. Це дуже важливий фактор, якщо вашому комфорту заважають сторонні звуки з вулиці або сходового майданчика, розмови сусідів, тупіт з під'їзду.

Додатковий захист від проникнення зловмисників

Двоє дверей - завжди краще, ніж одна. Навіть недорогі вхідні двері здатні забезпечити підвищений рівень безпеки. Якщо зловмисникам все ж вдасться розкрити перші двері, то друга точно порушить план проникнення в будинок непроханих "гостей".

Щоб захисна схема спрацювала, бажано встановити на обидві двері якісні надійні замки різних типів. Дверний блок з двох полотен з якісними замками істотно підвищить протизламний рівень.

Дизайн

Якщо перша вхідна конструкція обов'язково повинна бути міцною, надійною і безпечною, то в другій більше уваги можна приділити дизайнерському оформленню.

Щоб інтер'єр передпокою був гармонійним, варто вибирати обробку внутрішньої сторони полотна, орієнтуючись на оформлення міжкімнатних дверей. У такому випадку весь простір у вашій квартирі або будинку буде оформлено в одному стилі. Матеріал і колірна гамма других дверей може повністю копіювати дизайн міжкімнатних дверей або мати деякі перегукуються з нею елементи.

Тонкощі установки

Правильний монтаж - дуже важлива умова для виконання всіх функцій, на які здатні вхідні двері. Купити другу захисну конструкцію - недостатньо, потрібно її ще правильно встановити. Цю роботу краще доручити професіоналам. Щоб вам легше було зорієнтуватися в деталях установки і професіоналізмі майстрів, скористайтеся нашим чек-листом:

  • Обидві двері повинні бути встановлені в один блок. Це гарантія того, в конструкції не буде перекосів. Такий монтаж убезпечить від появи щілин, а також дозволить приховати укоси без додаткових ремонтних робіт.
  • Двері повинні розчинятися в різні боки, при цьому внутрішнє полотно - всередину приміщення. По-перше, це забезпечить більший комфорт під час експлуатації. По-друге, убезпечить матеріал від деформування через постійні ударів дверей один про одного.
  • Зверніть увагу, щоб дверні ручки розміщувалися на різних рівнях.
  • Найкраще, якщо полотна будуть розташовуватися на відстані 12 сантиметрів один від одного. Таку відстань забезпечує оптимальну повітряну подушку. Не варто сильно збільшувати отвір, тому що це порушить повітрообмін, а значить, негативно позначиться на тепло- і звукоізоляції.
  • Зверніть увагу на поріжок, найкраще вибрати механізм "гільйотина". В цьому випадку пружина з ущільнювачем буде ховатися всередину профілю при відкриванні.

Ви можете купити вхідні двері недорого в компанії "Armada". Власне виробництво на імпортному обладнанні і контроль на всіх етапах - це гарантія довговічності і високої якості продукції.