main logo

Вхідні двері всередину або назовні: який спосіб відкривання вибрати?

Двері вхідні захищають будинок від холоду, сторонніх звуків, запахів і найголовніше - від проникнення непроханих гостей. При виборі дверей важливі всі деталі, тут немає другорядних моментів. Рівень безпеки, особливості конструкції, дизайнерська обробка, види і якість замків - все це важливі фактори, які впливають на покупку тієї або іншої моделі.

Входные двери: внутрь или наружу?

Свою роль в забезпеченні комфорту домочадців грає і спосіб відкривання дверей - всередину або назовні. Вибір внутрішнього або зовнішнього способу залежить від розташування двері в просторі і планування житла. І внутрішнє, і зовнішнє відкривання має свої плюси і мінуси. Перш ніж остаточно визначитися з напрямком відкривання дверей, потрібно проаналізувати всю вхідну групу. Сьогодні ми розповімо про переваги і недоліки обох способів, щоб полегшити вибір відповідного для вашої оселі варіанту.

Двері вхідні: відкривання всередину

При такому способі потрібно враховувати внутрішнє планування приміщення, оскільки відкрите полотно краде велику кількість місця в передпокої. Якщо ви вирішили використовувати таке рішення, зовні доведеться облаштовувати спеціальний захисний козирок, який убезпечить будинок від попадання талої, води, що стікає дощу, снігу і т.д. Найчастіше в таких ситуаціях монтується прозорий козирок із зовнішнього боку приміщення.

Враховуйте і той факт, що при такому способі двері можуть розчинятися всередину при сильному пориві вітру. У той же час в критичних ситуаціях саме внутрішнє відкривання може врятувати життя. Вся справа в тому, що такі двері легше таранити: це буде плюсом в разі непередбаченої ситуації, коли працівникам служби порятунку доведеться вибивати двері.

Двері вхідні: відкривання назовні

Вхідні двері, що відкриваються назовні, заощаджують вільне місце в передпокої, яке неминуче скрадається при внутрішньому відкриванні. Це дає більше свободи в плануванні розміщення меблів і монтажу декількох дверей в передпокої, де часто розташовуються комора і гардеробна. До очевидних переваг такого способу відкривання відносять:

  • можливість укомплектувати вхідну групу додаткової внутрішніми дверима для поліпшення тепло- і звукоізоляційних характеристик;
  • економія корисного простору в прихожей;
  • за нормативними правилами евакуації фахівці рекомендують встановлювати саме двері, які розчиняються назовні.
Входные двери Armada

При зовнішньому відкриванні перешкодити комфортної експлуатації можуть несприятливі погодні умови: так, наприклад, сильний ураганний вітер може зажадати від вас серйозних зусиль при відкриванні дверей.

Такі вхідні конструкції нелегко протаранити. З одного боку, це плюс, якщо в будинок ломляться зловмисники. З іншого боку, у разі непередбаченої ситуації це додасть роботи співробітникам служби порятунку. Ще однією важливою деталлю конструкції є зовнішні петлі: зловмисники легко зрізають їх за допомогою спеціальних пристосувань. Тому при зовнішньому відкриванні варто вибирати приховані петлі.

Адекватна оцінка відстані до сусідських дверей, наявності вільного простору в напрямку відкривання - це основні чинники, які варто враховувати, коли ви вибираєте, куди повинні відкриватися вхідні двері. Купити недорого якісні вхідні конструкції різних розмірів, з різною товщиною металу і рівнем взломостойкості можна в компанії "Armada".

Власне виробництво на імпортному обладнанні доповнює сучасний сервіс з гарантією якості монтажу. Ви можете вибрати готові двері вхідні зі складу або ж скористатися послугою виготовлення дверей на замовлення. В такому випадку можна замовити зморщок в будь-який район Києва та області - і ми створимо ексклюзивну вхідну групу під ваш індивідуальний запит.