main logo

Плюси та мінуси бронедверей: порівняння цін

Захист квартири або будинку від зломів – головний біль власників. Позбутися будь-яких побоювань допоможе встановлення броньованих вхідних дверей. Багато хто вважає, що вони необхідні лише в банках, офісах компаній і інших приміщеннях, де потрібен посилений захист, а коштує це непомірних грошей. Але це не так – зараз можна знайти порівняно недорогі бронедвері, які чудово підійдуть для житлових будинків. Розберемося, у чому їхні переваги і чи настільки дорого обійдеться їхнє встановлення.

бронедвері Київ

Бронедвері: плюси і мінуси

Для початку розглянемо ключові переваги бронедверей, серед яких:

  1. Підвищений рівень безпеки. На відміну від звичайних, броньовані двері практично не піддаються злому. Ризик того, що грабіжники проникнуть в квартиру або будинок, мінімальні.
  2. Пожежна безпека. Бронедвері виробляють зі сталі, стійкої до вогню. У разі пожежі за межами житла, наприклад, на сходовому майданчику, вогонь не перекинеться на квартиру, а разом з ним до приміщення не потрапить і токсичний дим.
  3. Чудові ізоляційні властивості. Броньовані двері зачиняються майже герметично, тому забезпечують підвищену шумо- та теплоізоляцію. Особливо ці властивості помітні, якщо у дверному полотні є додатковий шар мінвати.
  4. Тривалий термін служби. Звичайні двері можуть з часом розхитуватися на петлях або деформуватися. Цього не можна сказати про бронедвері, які зберігають форму та свої початкові якості протягом 20-30 років або навіть довше. Ремонт сталевих броньованих дверей практично не потрібний, що мінімізує витрати на експлуатацію.
  5. Естетичність. Сучасні бронедвері виробляють у різних дизайнерських рішеннях. Це не просто сталеве полотно, яке захищає від злому – можна легко підібрати модель, яка стане вдалим елементом інтер'єру.

Разом з перевагами є і недоліки, які варто враховувати при придбанні. Серед них:

  1. Складнощі при встановленні. Звичайні вхідні двері встановлювати простіше, ніж броньовані. Сталеві конструкції можуть важити понад 100 кг, тому для монтажу потрібно наймати команду майстрів.
  2. Вартість. Ціна бронедверей частіше вища, ніж звичайних.
  3. Необхідність встановлення якісних замків. Самі по собі броньовані двері не захистять від злому, якщо не будуть оснащені хорошим замком, тому власники не зможуть уникнути додаткових витрат.

Насправді недоліки, порівняно з перевагами, несуттєві. Усі складнощі та витрати стосуються тільки встановлення. Кінцевий же результат буде набагато вагомішим за заощаджені гроші.

Де замовити бронедвері для квартири (будинку) в Києві?

Мало просто купити броньовані двері – потрібно правильно підібрати модель, характеристики якої будуть у повній мірі відповідати потребам власника. Також варто звертати увагу на те, хто її виробляє, щоб не зіткнутися з невеликими або значними вадами товару. Замовити вхідні броньовані двері в Києві ви можете в магазині «Армада» – це виробник, який уже 14 років випускає міцні, зносостійкі та, що важливо, стильні броньовані двері.

Бронедвері купити Київ




Бронедвері vs вхідні двері: порівняння цін

Для багатьох головний критерій при придбанні – вартість. Для наочного порівняння далі в таблиці наведені середні ціни на звичайні двері та бронедвері в Києві.



Звичайні

Броньовані

Ціни

5-16 тис. грн.

12-17 тис. грн.


Звичайні двері виграють у броньованих за ціною, але програють в питанні міцності. А адже саме якість вхідних дверей гарантує захист будинку або квартири. Тому економити не варто, тим більше що ця економія може виявитися несуттєвою.