main logo

Міжкімнатні двері від виробника: критерії вибору

Всі люди, які хочуть купити міжкімнатні двері, потрапляють в справжній інформаційний хаос. Як розібратися з важливими експлуатаційними характеристиками і зрозуміти, на чому можна заощадити - більшості покупців дійсно складно розібратися з усіма нюансами. Щоб ваші пошуки увінчалися успіхом, ми сформулювали критерії, від яких варто відштовхуватися при виборі міжкімнатних дверей від виробника.

Межкомнатные двери

У більшості випадків в першу чергу ми звертаємо увагу на ціну і дизайн двері. Але насправді її призначення не обмежується виключно інтер'єрної естетичною функцією. Це важливий елемент зонування простору, а також забезпечення правильної звуко- і теплоізоляції. Тому вибираючи міжкімнатні двері в Києві, важливо підібрати модель, яка і необхідну естетику забезпечить, і з усіма важливими функціями таких конструкцій впорається.

Основні критерії вибору:

  • дизайн, стиль і колір;
  • отвір дверей;
  • матеріал.

Дизайн, стиль і колір


Тут все індивідуально: є багато стилістичних напрямків, в яких виготовляються сучасні міжкімнатні двері. Давайте розберемося з трьома найпопулярнішими стилями, які можуть стати базою для всіх інших - класика, модерн, хай-тек.

Класика відрізняється вигнутими елементами, аркової або напівкруглої фрезеруванням, прямими прямокутними формами і накладними елементами. Двері в стилі модерн - це прості геометричні форми, деталі неправильних форм, прямі і плавні лінії. Хай-тек - один з найпопулярніших дизайнів, відрізняється гладким однотонним покриттям, прямими лініями, мінімалістичним оформленням без накладних елементів або візерунків, вертикальними і горизонтальними вставками з алюмінію або скла.

Колір дверної конструкції, як правило, вибирають під інші елементи інтер'єру: підлогу, стіни, меблі. Сполучення можуть бути як гармонійними, так і контрастними.

Отвір дверей


Правильний завмер дверного отвору - це гарантія того, що міжкімнатні двері буде встановлена правильно і прослужить вам протягом тривалого періоду часу. Найкраще викликати професійного замірника, який врахує всі особливості дверного отвору (особливо за умови нестандартних розмірів). Тоді міжкімнатні двері в Києві не перекосів і забезпечать необхідний рівень захисту від шуму і втрат тепла.

Матеріал


Є кілька варіантів покриття, кожне з яких відрізняється експлуатаційними властивостями і, відповідно, ціною:

  • двері в плівці;
  • шпоновані;
  • фарбовані;
  • скляні;
  • двері з масиву дерева.

Найдоступніший за ціною варіант - це двері в плівці. Якісна плівка забезпечить тривалий термін експлуатації, а різноманітність малюнків дозволить підібрати імітацію практично будь-який текстури та кольору. Такі конструкції прості в догляді, тому їх часто вибирають сім'ї з маленькими дітьми або домашніми тваринами.

Межкомнатные двери купить

Шпоновані міжкімнатні двері від виробника - це більш дорогий варіант. Шпон - це тонкі листи натуральної деревини, які мають ефектний зовнішній вигляд. Шпоновані моделі набагато краще утримують звук і тепло всередині приміщення завдяки більш міцною і щільною структурою.

Фарбовані двері - універсальний варіант, який можна перефарбувати під новий дизайн, якщо вам захочеться оновити ремонт в приміщенні.

Скляні двері є більш дорогими і преміальними. Такі моделі візуально розширюють простір, додають в нього більше повітря і світла. Сучасні технології дозволяють виготовляти Суперміцна скло, яке дуже непросто розбити. Скляні вставки в дверях можуть бути матовими, дзеркальними, пофарбованими, з плівкою або візерунком.

Найдорожчі і преміальні моделі - двері з масиву деревини. Це самий довговічний варіант, який прослужить вам протягом тривалого періоду часу. Як правило, такі двері виконані в класичному стилі, але є модернові варіанти.

Якщо вам потрібно купити міжкімнатні двері терміново, то вибирати доведеться з тих моделей, які представлені в складській програмі. Для нестандартних розмірів і дизайнерських проектів є послуга виготовлення дверей на замовлення. Індивідуальне замовлення дозволить реалізувати всі оригінальні нюанси, які не враховуються в стандартних моделях. Компанія "Armada" пропонує великий вибір дверей з каталогу, а також виготовить ексклюзивний варіант під нестандартні дверні прорізи та на вашу унікальному дизайн-проекту.

Так само ви можете вхідні двері купити в Києві за найнижчою ціною від компанії «Армада».