main logo

Конструкції броньованих дверей

Конструкции бронированных дверей

Броньовані двері - це найнадійніша вхідні конструкція, яку часто встановлюють в приватних будинках і квартирах. Перед виходом на ринок такі полотна багаторазово тестують на відповідність найвищим антівзломних стандартам. Відповідно до державних норм саме бронедвері ставлять в збройових кімнатах, тирах, на полігонах, в обмінних пунктах банків, касах і на постах КПП. Надійні броньовані конструкції замовляють з метою захисту приміщення від обстрілу і спроб злому.

Якісні броньовані полотна не піддаються свердління і стійкі до впливу хімічних речовин. Їх неможливо розрізати або розібрати на складові частини. Якісні бронедвері можна купити в Києві у виробника «Armada». Ці товари відповідають усім технологічним вимогам і нормам до взломостойкости. Вони стануть надійним захистом для вашого будинку.

Конструкція броньованого полотна

Броньовані двері складаються з міцних сталевих деталей. Всі частини конструкції так надійно скріплені один з одним, що зловмисник не зможе знайти в броньованому виробі жодного "слабкого місця". Це гарантує безпеку і високий рівень взломостойкості.

 • Полотно. Всі сталеві деталі дверей виготовляють з холоднокатаної сталі. Полотно становить собою металевий каркас, на який кріплять листи стали. Сталевий лист, нашитий на раму, має товщину від 2 до 5 мм. Між собою ці деталі скріплюються 12-ю ребрами жорсткості (по вертикалі, діагоналі і горизонталі) - сталевими перегородками, які перешкоджають зриву шару стали і унеможливлюють вигинання полотна фомкой. Зсередини полотно заповнюють мінеральною ватою. Іноді для утеплення використовується також друга вхідні двері яка має внутрішнє відкривання.
 • Коробка. Короб такої конструкції складається з цельногнуті стали не меншої товщини, ніж пластини полотна. По периметру конструкцію зміцнюють ущільнювачем.
 • Ущільнювач. По периметру полотна є два або три контури ущільнювача які забезпечують тепло і звукоізоляцію дверного блоку.
 • Петлі. Полотно кріпиться до короба за допомогою кульових петель в кількості 2-3 штуки на одне полотно. Ці деталі захищають за допомогою 4-х антизрізів.
 • Головоломка для злодіїв. Для захисту від інтелектуальних методів злому в полотно ставлять як мінімум два замки різних типів: сувальдний і циліндровий. Замки замикаються на ригелі, які нерухомо фіксують двері в отворі.
 • Захист від факторів зовнішнього середовища. Двері зміцнюють МДФ-накладками і ламинирующей плівкою одного з сотень квітів.
 • Огляд території. Двері мають вічко з оглядом 170-180 градусів.
 • Клас пулестойкости. Кожна броньовані модель є кулестійким. Кулестійкі полотна відчувають на полігонах. У ГОСТ 51112 містяться дані про види використовуваного при цьому зброї, дистанції обстрілу, масі куль і їх швидкості, типі сердечника.

Надійні вхідні двері броньованого типу мають підвищену тепло- і звукоізоляцією, а також не деформуються з часом. Особливо міцна конструкція, стійкість, міцність і довговічність, складні і не піддаються злому замки - все це бронедвері в Києві від виробника.

Додаткові засоби захисту

Броньовані конструкції не піддаються грубим методам злому. А як же щодо зриву замка, спроби зняти з петель або висвердлити замок? Від цього конструкцію захищають спеціальні елементи.

 1. Наявність чотирьох прихованих кулькових петель забезпечує захист від спроб зняти полотно з петель.
 2. Часто злочинці деформують ту частину дверей, куди вмонтовано замок. Але завдяки системі «краб» двері будуть замкнені з усіх чотирьох сторін. Втім, злодіям рідко вдається відігнути полотно броньованих дверей, щоб дістатися хоч до однієї з частин замку.
 3. Вертикальні ригелі використовуються, щоб двері мали більше точок закривання.
 4. Марганцева пластина перешкоджає висвердлюванню замку.
 5. Посилення арматурою в районі замку захищає замок від вирізання.
 6. Антизрізи служать для додаткового захисту петель.
 7. Броненакладки захищають замок від висвердлювання.

Бронедвері в Києві від виробника можна придбати в компанії «Armada». Виробник випускає Бронеконструкціі на власному заводі відповідно до технологічних вимог і комплектує їх передовими захисними елементами.