main logo

Як звукоізолюють міжкімнатні двері?

Міжкімнатні двері в приміщенні виконують ряд важливих функцій, серед яких однією з ключових є ізоляція приміщення від шуму. Здатність дверей до звукоізоляції залежить від конструктивних особливостей полотна і матеріалу, з якого вона виготовлена, щільності закривання і наявності на коробці ущільнювачів. Ці особливості треба враховувати при виборі підходящої міжкімнатних дверей.

Що впливає на рівень звукоізоляції вхідних дверей?

  • Деревина. Дерев'яні двері - це цілісне виріб без внутрішніх порожнин. Вони майже не пропускають шуму і добре утримують тепло. Купити такі міжкімнатні двері в Києві недорого в компанії «Armada».
  • Ущільнювач і поріжок. Якщо на коробі немає смуги ущільнювача, то в закритому положенні між частинами конструкції буде залишатися щілину. Точно до такого ж результату приводить і відсутність поріжка. Природно, при цьому звукоізоляція дверей буде знижена.
  • Конструкція. Існує два типи дверей: фільончасті і стільникові. Фільонок виготовляють з каркаса з МДФ-дошкою, зсередини заповнюючи полотна шумоізолюючі матеріали. Стільникові двері зсередини або порожнисті, або заповнені стільникового конструкцією. Купити міжкімнатні двері в Києві з різними типами заповнення можна у виробника «Armada».

Порада! Перш ніж покращувати здатність полотна до шумоізоляції, слід перевірити якість перегородок в будинку. Якщо вони виготовлені з гіпсокартону, то будуть безперешкодно пропускати звук. Спочатку варто ізолювати стіни спеціальними матеріалами, які поглинають звук, і лише потім можна приступати до ізоляції дверей.

Как звукоизолируют межкомнатные двери

В яких приміщеннях особливо важлива звукоізоляція?

Для дитячої кімнати і спальні краще придбати якісні дерев'яні двері, адже тиша в цих приміщеннях вкрай важлива. Хороша звукоізоляція важлива і для санвузла, інакше шум води, що ллється буде добре чути у всій квартирі.

Раніше для поліпшення звукоізоляції порожніх зсередини конструкцій часто використовували синтепон, мінеральну вату, поролон, пінопласт. Ці методи досить трудомісткі, і в домашніх умовах утеплити двері так, щоб не порушити естетичний вигляд полотна, складно. Тому краще задуматися про рівень звукоізоляції ще на етапі покупки полотна.

Найдоступніший варіант з хорошою звукоізоляцією - це соснова двері. Щоб додатково звукоизолировать якісні двері, по периметру коробки можна розмістити гумовий ущільнювач контур. Якісні двері міжкімнатні за ціною нижче ринкової з якісним внутрішнім наповненням можна придбати в компанії «Armada».

Висувний поріжок - сучасний спосіб звукоізоляції

Сьогодні полотна часто не мають порога, адже ця деталь вважається не естетичної і зручною. Поріжок ускладнює прибирання і часто заважає вільному пересуванню по квартирі. Сучасні виробники пропонують розумне рішення для звуко- та теплоізоляції - висувною поріжок. Цю алюмінієву конструкцію монтують всередину полотна. Вона висувається в положенні «закрито», ізолюючи приміщення від звуків. Механізм влаштований дуже просто: внизу на торці знаходиться спеціальна кнопка. Коли полотно закривається, вона автоматично опускає поріжок. Зсередини поріг має нескладний пристрій: планка кріпиться до кількох пружинам, які опускають її або підтягують вгору при відкриванні.

Міжкімнатні двері на сайті компанії «Armada» відрізняються відмінними звукоізоляційні властивості. Ви можете замовити двері за індивідуальним проектом або ж обговорити стандартну дверну конструкцію з консультантами.