main logo

Як вибрати броньовані двері: універсальні поради

Броньовані двері відрізняються великою вагою, високим рівнем надійності і вражаючими антівзломнимі якостями. Основа будь-якої броньованих дверей - її металоконструкція. Вироби з конструкціями різних типів відрізняються як зовнішнім виглядом (існують не тільки прості прямокутні, але і арочні двері), так і міцністю. Якою ж має бути двері з найвищим рівнем надійності, розбираємося разом.


Бронедвери: основные характеристики  • Двері броньованого типу може бути виготовлена ​​з різних видів металу - заліза, сталі або алюмінію. Якісна металоконструкція повинна складатися з листів металу товщиною не менше 1,5-2 мм. Двері з більш тонких листів не можуть називатися броньованими. Тонкий листовий метал має неофіційну назву «бляшанка», адже кволу алюмінієву китайську двері можна розкрити навіть консервним ножем.
  • Зсередини дверне полотно зміцнюють ребрами жорсткості, виготовленими зі сталевого куточка. Міцні деталі розташовують між листами металу з метою додання конструкції більшої міцності. Чим більше таких ребер, тим більш стійкими будуть бронедвері. Завдяки наявності зміцнювальних елементів зловмисники не зможуть відігнути з полотна металеві листи.
  • Порожнина між листами заповнюють мінеральною ватою або іншим якісним утеплювачем. Для запобігання утворення конденсату двері також утеплюють по периметру.
  • Дверне полотно вішають на кулькові петлі. Завдяки наявності цих міцних деталей воно не просяде і не заклинить. Кулькові петлі також забезпечують тихий хід в процесі експлуатації. Петлі бронедверей оснащують антизрізами, щоб зловмисники не змогли їх зрізати.

Купити бронедвері, які відповідають стандартам якості, можна в компанії «Armada». Вся продукція магазину сертифікована, тому такі броньовані полотна дійсно захистять будинок і його мешканців від зловмисників.

Бронедвери купить


Поради щодо вибору надійних броньованих дверей


Купуючи двері броньовані в Києві, перш за все, слід звернути увагу на матеріал. Сталь - це міцний, але не дешевий і важкий матеріал. Алюмінієві дверей не такі важкі і коштують трохи дешевше, але відрізняються меншою міцністю. А ось залізні вироби коштують дешево, але потребують обробки, що запобігає початок корозійних процесів.

Залежно від використаних матеріалів і типу конструкції двері можуть бути більш-менш стійкою до злому. Існує кілька класів взломостійкості дверей - з 1-го по 5-й. Купуючи броньовану конструкцію, слід поцікавитися, до якого класу вона належить.

Теплоізоляція - це ще один важливий фактор, який варто врахувати при виборі. Поцікавтеся, чи буде конструкція ущільнена по периметру. Коробка броньованих дверей обов'язково повинна бути утеплена, інакше взимку в будинок буде просочуватися потік крижаного повітря.

Купуючи пожаростойкие двері, обов'язково перевірте, чи є у продавця відповідний сертифікат. При цьому варто пам'ятати, що у дверної конструкції є «час стійкості до полум'я», протягом якого відкритий вогонь її не зруйнує. Ця характеристика повинні бути вказана в сертифікаті.

Якісні двері броньовані в Києві можна замовити в компанії з продажу вхідних дверей «Armada». Всі моделі виробника відповідають технічним вимогам, що висуваються до броньованим конструкціям. Вони оснащені ребрами жорсткості, виготовлені з металу достатньої товщини і надійно утеплені по периметру. Двері не тільки відрізняються практичністю і відмінними антівзломнимі якостями, але і виглядають дуже стильно і сучасно.