main logo

Як правильно вибрати замки на вхідні двері?

Перше, за що «беруться» квартирні злодії при спробі злому дверей - це замок. Якщо механізм «встоїть», зловмисники можуть спробувати розібрати щит або зняти його з петель. Втім, до цього доходить рідко, адже більшість злочинців намагається розкрити конструкцію не більш п'яти хвилин. А це означає, що якщо в ваших дверей стоять якісні замки, то турбуватися про свою безпеку та майно не доведеться. Як же правильно вибрати запірні механізми, і де можна купити якісні двері вхідні в Києві? Про це - далі.


Сувальдные замки


Сувальдниє і циліндрові: що краще?


Два типу замкових систем відрізняються абсолютно різним принципом роботи і особливостями.

 1. Циліндровий. При відкриванні елементи личинки збігаються з рельєфом ключа. Такий пристрій досить складно зламати «інтелектуальними» методами. Втім, вибити його можна навіть звичайним молотком. Це означає, що якщо зловмисники візьмуть з собою відповідні інструменти, то «переможуть» систему досить швидко. Якщо сусідів не буде вдома, і шуму ніхто не почує, «операція» може виявитися вдалою. Щоб захистити своє житло, слід віддати перевагу виробнику, який захищає циліндри спеціальними антивандальними деталями.
 2. Сувальдний. Його дуже важко зламати «силовими» методами, адже масивний механізм прихований в товщі двері. Втім, сувальдний замок можна висвердлити або розкрити із застосуванням «інтелектуальних» засобів впливу. У якісних полотнах такі блоки зміцнюють спеціальними розжареними пластинами (захищають від висвердлювання). Вхідні двері за найкращою ціною і з максимальним захистом від інтелектуальних і фізичних способів злому можна купити в компанії «Armada». Ми оснащуємо двері самими якісними циліндровими і сувальдними системами з додатковим посиленням.
 3. Моноблок. Відрізняється дуже великою стійкістю, адже в процес закривання таких систем висуваються додаткові бічні ригелі.
 4. Краб. Має додаткові ригелі, приєднані за допомогою тяжів. Такі механізми замикають двері відразу збоку, зверху і знизу. Двері, закриту «крабом», дуже важко зламати навіть за допомогою серйозних інструментів. Втім, якщо пристрій зламається, мешканці будинку не зможуть вийти з квартири, тому полотно доведеться аварійно розкривати.

   Якщо ви шукаєте надійні вхідні двері, купити їх можна в компанії «Armada». Ми оснащуємо свою продукцію надійними системами від перевірених світових виробників.

   Цилиндровые замки на входную дверь


   Лучшие бренды замочных механизмов

   Чем прочнее замочная система, тем меньше шансов, что ее взломают. Надежность замков во многом зависит от производителя и технологий, которые он реализует в своей продукции. Вот абсолютные лидеры этой сферы, многократно проверенные на практике.

   • Mul-T-Lock. Компанія виробляє моделі високої секретності, а також обладнання для створення надміцних механізмів. Фахівці фірми запатентували безліч винаходів в сфері конструювання запірних систем.
   • Kale. Турецький виробник випускає запірні механізми різної конструкції для дверей і сейфів. Невисока ціна і висока надійність - ось чому Kale заслужила популярність в Україні.
   • Mottura. Пропонує не тільки надійні моделі, але і ряд рішень в разі втрати ключа, наприклад, система змінних секретів і перекодування.
   • Ciza. Італійські вироби Чизай відомі своєю міцністю і інноваційністю. Інженери розробили електронні механізми, а також смарт-системи, якими можна управляти через смартфон.
   • Abus. Німці випускають продукцію з декількома ступенями захисту і високим рівнем стійкості до сучасних способів злому.

   Вибрати надійні і зламостійкі двері з хорошими запірними механізмами можна в компанії Армада. Звертайтеся за консультацією до наших менеджерів - вони готові відповісти на всі ваші запитання і порадити оптимальний варіант під ваш бюджет.