main logo

ЦИЛІНДРИ Циліндр Mottura Champions PRO

Виробник: Фурнитура Mottura
Наявність: В наявності
Категорії: ВХІДНІ ДВЕРІ, ДВЕРНА ФУРНІТУРА, ЦИЛІНДРИ
4600грн.
Кількість, шт -+
(0)

Доставка

 • По всій Україні Новою Поштою
 • Кур'єром Нової Пошти
 • Самовивіз з склада (Київ)

Оплата

 • Готівкою
 • Безготівкова

Встановлення

Розраховується опираючись на технічну документацію, підготовлену замірником

Цилиндру Champions Pro присвоєно клас «High Security», модель пройшла сертифікацію стандарту EN 1303: 05 і нормативи тестів ICIM, перевіряючих стійкість циліндра до різними методиками злому і розкриття. Кількість можливих кодових комбінацій перевищує 63 мільйони варіантів.

При розробці Champions Pro акцент явно був зроблений на посилення протистояння всім видам злому без використання модерних технологій - в ключі немає магнітних елементів, інтерактивних рухомих елементів і подібних рішень, присутніх в топових серіях циліндрів Champions. Немає також і протирозривні скоб, що запобігають розрив циліндра - замість всього цего пропонуються інші рішення.

Протистояння інтелектуальним методикам злому

Циліндр забезпечений подвійний механічною системою кодування. Одна з них - набір пинов, розташованих під різними кутами - ряд пинов у верхній частині плуга (ротора), ряд пинов в нижній і ряд бічних пинов. Число пинов може варіюватися (максимальне значення до 16), їх кількість також становить частину секретності ключа.

Друга система побудована на контролі профілю ключа. На ключі Champions Pro з'явилися особливі елементи у вигляді поглиблень з різним фігурним малюнком, що представляють, по суті, ще один секретний код. Спеціальні Піни контролю у верхній частині циліндра, взаємодіючи з цими елементами, дозволяють контролювати профіль ключа - форма пинов циліндра повинна збігтися з формою елементів ключа. Якщо це умова не виконається, то ключ циліндром розпізнано не буде і не відкриє його, навіть якщо співпаде основна кодування.

Дві системи в сукупності дають такий рівень захисту, що говорити про розтин Champions Pro бампінгом, відмичками і тим більше підбором ключа годі й казати.

Наш магазин не запропонує своїм покупцям механізм, не провівши його перевірку і тестування. Будучи офіційним представником в Одесі практично всіх світових брендів, ми маємо фізичну можливість порівняти циліндри різних виробників, вибираючи з них найкращі моделі, взломостойкость яких дійсно відповідає ціні - цим ми полегшуємо ваш вибір, відсікаючи моделі, експлуатація яких може піднести неприємні сюрпризи.
Після розбирання Champions Pro, вивчення його будови і переконавшись у відповідності конструкції заявленим виробником параметрам, були зроблені спроби розкрити циліндра бампінгом. Зробити цего не вдалося, захист в цьом плані справді висока.

Протистояння вандальним методикам злому

Циліндрові механізми досить слабо протистоять руйнівним методикам - висвердлюванню, зламу і вибивання - захист всіх виробників спрямована на протистояння саме цим вандальним способам злому.

Корпус Champions Pro відлитий з латуні, поцему захист від висвердлювання досягається використанням вставок-штифтів з твердого металу. Два таких штифта розташовані близько ключового отвору - вони захищають від висвердлювання ротор (плуг) циліндра, ще один - в лицьовій частині циліндра під ротором. Захищає він піни, заглушки яких також виготовлені з твердосплавного металу.

Захист від зламу досягається методикою контрольованого зламу. В інших циліндрах Mottura використовувалися протирозривні скоби-пружини, в Champions Pro замість цего на корпусі циліндра фрезерується спеціальний паз. Циліндр в цьом місці виходить ослабленим і при спробі поламати його і витягнути половинку облом відбудеться строго по лінії фрезерування. Корпус циліндра осту немаєся в замку, блокуючи доступ до поворотної частини (циліндр при цем буде відкриватися ключем).

Методика контрольованого зламу не нова, вона використовується в циліндрах Mauer Red Line (саме на їх прикладі показана робота цею технології).

В цілому, все нагадує захист ящірки - хвіст втрачається, але зберігається життя. Корпус циліндра після зламу підлягає заміні. це, зрозуміло, витрати, але вони непорівнянні з вартістю майна.

Захисту від вибивання у Champions Pro немає. немає її і у більшості інших циліндрів - навіть топові моделі з корпусом з розжареного металу і спецсплавів можуть не витримати ударів кувалди. Рішенням проблеми є захисна фурнітура - її наявність є більш ніж доцільним при використанні БУДЬ-ЯКОГО ЦИЛІНДРА незалежно від виробника.

Зведені характеристики і Особливості циліндраChampions Pro

 • Клас циліндра - High Security (63 мільйони можливих комбінацій).
 • Високий рівень протистояння відмичок та бампінгу (сертифікація ICIM).
 • Дві системи механічної кодування.
 • Нова система контролю профілю ключа.
 • Корпус і ротор обладнані захисними елементами від висвердлювання.
 • Технологія контрольованого зламу - захист від виривання.
 • Положення спокою кулачка (Кема) - 30 ° щодо вертикальної осі циліндра, що ускладнює його вибивання.
 • Всі циліндри з поворотною ручкою або зі штирем для поворотної ручки є фрикційними (відкриваються ключем з зовнішньої сторони двері незалежно від положення ручки).
 • Двосторонній, відлитий під тиском, ключ.
 • Захист ключів від несанкціонованого копіювання.
 • Можливість створення системи Master Key («Майстер-ключ »- група циліндрів і ключів з різним рівнем доступу).

Циліндри можуть на замовлення поставлятися у виконанні Vario (з «трьома життями»), що допускає перекодування. У комплекті йдуть 3 унікальних набору ключів (3 життя), і при необхідності в будь-який момент можна перекодувати (переналаштувати) циліндр на будь-який з цих наборів. Перекодування проводиться спеціальними установочними ключами. Оскільки у нас прямий вихід на завод-виготовлювач, то ми можемо в БУДЬ-ЯКОМУ комплекті забезпечити необхідний вам кількість ключів.Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший