main logo

Елегантні шпоновані міжкімнатні двері «Термінус» стануть найкращим вибором для вашого житла!

При облаштуванні житла важливо відповідально підійти до всіх деталей. Міжкімнатні двері «Термінус» грають важливу роль в будь-якому інтер’єрі, виконуючи не тільки естетичну функцію, але і забезпечуючи додаткову тепло- і звукоізоляцію. Компанія Terminus є одним з лідерів на українському ринку в сфері виробництва дверного полотна. Щоб поєднувати вигідну вартість і високу якість, бренд виготовляє продукцію з ДСП або МДФ з покриттям з натурального шпону.

Характеристики шпонованих дверей: особливості конструкції

Такі моделі істотно дешевше, ніж аналоги з натурального дерева, проте візуально їх складно відрізнити. Такий ефект досягається завдяки використанню технології шпонування. В якості основи використовуються плити з залишків деревообробки. Вони відрізняються невисокою собівартістю при відмінних експлуатаційних характеристиках. На полотно наклеюється тонкий зріз дерева товщиною до 5 мм. Таким чином зберігається природна текстура деревини при значному скороченні витрат.

Лист виходить за допомогою стругання або розпилювання колод. Переважно використовуються хвойні та листяні породи. В каталозі дверей «Термінус» представлено безліч покриттів дверних полотен, які імітують преміальні сорти, наприклад, венге, горіх або сапель, а також більш бюджетні варіанти.


міжкімнатні двері «Термінус»

Крім спила натурального масиву, в асортименті представлені також і паперові аналоги. Лист обробляють, фарбують, створюють специфічну текстуру. Таке виробництво проходить в кілька етапів, що дозволяє домогтися максимально природного вигляду дверей.

Фан-лайн – це ще одна технологія, яка допомагає отримати шпонований матеріал високої якості. Такий шпон можна назвати реконструйованим, бо він створюється з невеликих зрізів недорогих порід деревини. Листи складаються між собою та проклеюються для додаткової фіксації. Після висихання готове полотно акуратно зрізається під спеціальним кутом. Так створюється фактура цільного зрізу, без зайвих швів.

На сайті «Армада Київ» представлені міжкімнатні двері Terminus, які виконані з перерахованих вище різновидів шпону. Таким чином, кожен покупець може знайти для себе модель за смаком.


Де купити міжкімнатні двері «Термінус»

Чому варто купити міжкімнатні двері «Термінус» в Києві?

Шпонування – сучасна технологія, яка служить відмінним аналогом більш дорогих моделей з дерева. Крім своєї доступності та зовнішньої привабливості, такі двері мають ряд наступних переваг:

  • Безпека. Завдяки тому, що кожен етап виробництва строго контролюється та регламентується стандартами якості, готове полотно не виділяє токсичних речовин або алергенів. Тому їх можна встановлювати у дитячих кімнатах і в будинках, де є тварини.
  • Стійкість до впливів зовнішнього середовища. Щільне покриття не схильне до утворення сколів і затирання в процесі експлуатації. За рахунок спеціальної обробки двері «Термінус» не розбухають від вологи, а тому підійдуть навіть для ванної.
  • Довговічність. Згодом шпон не вицвітає і не втрачає свого зовнішнього вигляду. Завдяки цьому двері без проблем прослужать кілька десятків років.

При виготовленні дверей Terminus використовується обладнання з Німеччини та Італії, а також лакофарбові матеріали від європейських брендів, що забезпечує найкращий результат при невеликих витратах. Готову продукцію можна придбати в інтернет-магазині вхідних дверей «Армада Київ» за вигідними цінами, без великих націнок і переплат.

Перейти в категорію: Міжкімнатні двері