main logo

Звукоізоляція вхідних дверей своїми руками

Шум на сходовому майданчику - це незмінна проблема жителів багатоквартирних будинків. Є вхідні двері, купити які варто хоча б тому, що вони захистять вас від будь-яких сторонніх звуків, забезпечуючи ідеальний акустичний комфорт. Але якщо вам пощастило менше, і в квартирі стоїть двері з поганою ізоляцією, не поспішайте впадати у відчай. Шумоізоляція вхідних дверей цілком може бути здійснена своїми силами.

Звукоизоляция входных дверей своими руками

Спробуйте скористатися одним з таких способів.

  1. Оббивка звуконепроникними матеріалами - найдешевший і швидкий варіант. Щоб утеплити двері, вам знадобиться поролон і пінопласт. Спочатку потрібно укласти підкладку з поролону під обшивку двері, а потім зміцнити найдрібніші зазори-шви між смугами щільним матеріалом (наприклад, пінопластом). Ефективність ізоляції залежить від товщини поролону.
  2. Мінеральна вата. Мінвата добре ізолює звук і має високу стійкість до впливу вогню. Саме друга властивість робить цей матеріал таким популярним. Втім, ідеальної ізоляції не існує. Через деякий час мінеральна вата почне «сідати», тому її здатність до звукоізоляції знизиться. Щоб уповільнити цей процес, потрібно зробити поздовжні виїмки на клинку. Ці елементи послужать «ребрами жорсткості».
  3. Бітумний матеріал на основі з Вібропласта. Цей матеріал поглинає не тільки шум, але і вібрацію.
  4. Деревно-волокниста плита. МДФ не рекомендують використовувати для утеплення квартирних дверей, адже він робить дуже слабку ізоляцію.


Маса і товщина ізольованої двері збільшиться. Це додатково сприяє підвищенню рівня звукоізоляції. Крім того, після утеплення полотно більше не буде пропускати протяги.

План робіт по шумоізоляції вхідних дверей

Якщо ви вирішили кардинально підвищити рівень звукоізоляції вхідних конструкції, скористайтеся нашим планом.

  • Спочатку зніміть шар старої оббивки (найчастіше це дермантин, прикріплений невеликими цвяхами). Цвяхи можна вийняти звичайними пассатижами.
  • Потім видаліть деревно-волоконну плиту. Одягніть рукавички і протріть внутрішню порожнину дверей ацетоном.
  • Приклейте на металеву поверхню дверей лист бітумного матеріалу, а потім шар звукоізолюючого матеріалу. Утеплення наклеюють точно так же, як шпалери. Зайвий матеріал можна зчистити ножем. Вільні ділянки внутрішнього простору можна заклеїти поролоном або мінеральною ватою. Ці деталі можна прикріпити залишилися після першого етапу цвяхами.


Як поліпшити зовнішній вигляд полотна після завершення робіт?

Якщо ви вирішили зробити звукоізоляцію вхідних дверей, заздалегідь підберіть матеріали для подальшого декорування. Щоб поліпшити зовнішній вигляд стулки і ізолювати її внутрішнє наповнення від вологи, слід прикріпити до внутрішній стороні дверей плиту МДФ. Замість цього також можна використовувати звичайну вагонку. Матеріал облицювання потрібно прикріпити до обрешітки з деревини за допомогою рідких цвяхів. Панелі повинні бути встановлені там, де знаходяться петлі. Щілини між смугами потрібно обробити силіконовим герметиком.

Звукоизоляция входных дверей

Потім варто встановити гумовий профіль і покрити двері лаком. Після завершення робіт полотно буде виглядати як якісний дерев'яний варіант. Втім, при бажанні ви можете додатково декорувати конструкцію декоративними матеріалами - плівкою з трендовим візерунком, штучною шкірою і т.д.

Якщо ви не хочете витрачати час на звукоізоляцію дверей, зверніться в компанію «Armada». Тут ви зможете купити стильні двері з якісним внутрішнім наповненням і найвищим рівнем шумоізоляції. Менеджери на зв'язку і готові прямо зараз відповісти на всі ваші запитання і підібрати підходящу модель.