main logo

Міжкімнатні двері: як вибрати відповідну фурнітуру?

Установка дверної коробки, полотна і лиштви - це не фінальний етап облаштування міжкімнатного простору. Як в естетичному, так і функціональному плані важливим атрибутом міжкімнатних конструкцій є фурнітура. Хоча саме їй покупці часто відводять другорядну роль, коли вибирають двері міжкімнатні в Києві. Такий підхід в підсумку обернеться проблемами в процесі щоденної експлуатації.

Межкомнатые двери

Один з ключових фурнітури елементів - ручка. Які тільки ручки не випускають сучасні виробники: на розетках, в різних формах, розмірах і комплектаціях. Кілька років тому найпопулярнішими були моделі на планках. Трохи пізніше практично всі двері в приватних будинках і громадських адміністративних установах почали комплектувати ручками-кноба. Згодом стало ясно, що китайські аналоги таких ручок, по суті, є одноразовими. Фурнітура швидко виходила з ладу, ламалася, а рухомі деталі конструкції стиралися приблизно з такою ж швидкістю, як і покриття на поверхні виробу. Після монтажу такої ручки в полотні залишалося величезний отвір, тому встановити на його місце інший тип ручки було дуже проблематично.

Сьогодні найбільш затребуваним і популярним видом ручок є моделі на розетці. Вони відрізняються зручністю під час експлуатації, практичністю і різноманітними красивими дизайнами. Відповідний варіант можна підібрати під будь-які двері - з масиву, шпоновані, ламіновану, фарбовану.

Якими бувають ручки на розетці?

Вирішивши купити міжкімнатні двері, зверніть увагу на різновиди ручок на розетці:

  • виготовлені з алюмінієвого сплаву (відрізняються меншою вагою і більш доступною вартістю);
  • виготовлені з цинково-алюмінієвого сплаву (відрізняються великою вагою і міцністю, коштують дорожче алюмінієвих).

Механізми в дверних ручках також можуть бути різними:

  • прохідний механізм або засувка (двері буде відкриватися з будь-якого боку);
  • з фіксатором (дозволяє закривати двері з одного боку);
  • механізм під ключ (часто використовуються в робочих кабінетах, рідше - в житлових кімнатах).

Форма самої розетки може бути круглої і квадратної. Квадратні розетки відмінно вписуються в сучасні стилі: мінімалізм, лофт, хайтек. Круглі розетки підходять під різні стилі, в тому числі для класичних стилізацій. Круглі версії коштують трохи дешевше, ніж квадратні, і легше монтуються.

Як вибрати фурнітуру в двері міжкімнатні: 5 порад

  • Віддавайте перевагу версіями з карбоновим язичком, вони є більш безшумними.
  • Для санвузлів, ванних кімнат і спалень краще вибирати механізми з фіксатором - він не обов'язково вам знадобиться, але в разі потреби ви легко зможете закритися в кімнаті.
  • Підбираючи колірну гаму, краще зупинити свою увагу на таких поєднаннях: для деревних відтінків більше підходить покриття "антична бронза", венге і біленої дуб відмінно поєднується з покриттям "матовий нікель" і "сатин".
  • Вибираючи двері міжкімнатні в Києві, зверніть увагу на кількість підшипників на дверних петлях. Тут працює правило: чим більше - тим краще.
  • Для популярного стилю мінімалізм краще вибирати приховані петлі (вони помітні лише при відкритих дверях) і магнітні механізми (язичок непомітний при відкритих дверях, коли двері зачиняються, язичок спрацьовує і фіксує полотно). Така фурнітура коштує трохи дорожче звичайних варіантів.

Міжкімнатні двері від виробника "Armada" - це великий вибір моделей зі складу та під замовлення в Києві. Також ми пропонуємо клієнтам якісну фурнітуру - замки, дверні ручки, циліндри, петлі - за розумними цінами. Досвідчені консультанти допоможуть підібрати оптимальний варіант під будь-який запит. Двері міжкімнатні "Папа Карло", "Новий стиль" і продукція інших авторитетних виробників в поєднанні з якісною фурнітурою гарантують надійну роботу і тривалий термін служби будь-якої моделі.